Echipele validate
Echipele care au completat documentele de înscriere și validare (primite după înscriere din partea organizatorilor) vor fi considerate validate și vor putea realiza și raporta activitățile practice și educaționale.
În maxim 10 zile lucrătoare după încheierea raportării, organizatorul validează activitățile din perioada precedentă, acordă punctajele și actualizează clasamentul disponibil aici:
ECHIPE VALIDATE – ECO PROVOCAREA LICEENI
1. | Liceul Tehnologic „Victor Frunză”, R. Sărat |
2. | Colegiul Tehnic „Traian Vuia”, Oradea |
3. | Colegiul Național „N. Bălcescu”, Brăila |
4. | Liceul Tehnologic Axiopolis, Cernavodă |
5. | Liceul de Arte ,,Plugor Sándor”, Sf. Gheorghe |
6. | Liceul Teoretic „Mircea Eliade”, Întorsura Buzăului |
7. | Liceul Tehnologic „Ovid Caledoniu”, Tecuci |
8. | Liceul Tehnologic „Aurel Vlaicu”, Galați |
9. | Colegiul Național de Agricultura si Economie, Tecuci |
10. | Colegiul Economic „Virgil Madgearu”, Galați |
11. | Liceul Teoretic „Marin Coman”, Galați |
12. | Colegiul de Industrie Alimentara „Elena Doamna”, Galați |
13. | Liceul Tehnologic „Joannes Kájoni”, Miercurea Ciuc |
14. | Colegiul Tehnic „Gheorghe Asachi”, Iași |
15. | Colegiul Național „Dragoș Vodă”, Sighetu Marmației |
16. | Liceul Teoretic Cujmir |
17. | Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri”, Săbăoani |
18. | Colegiul Ion Kalinderu, Bușteni |
19. | Liceul Teoretic Carei |
20. | Colegiul Tehnic Rădăuți |
21. | Liceul Natanael Suceava |
22. | Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara, Timișoara |
23. | Liceul tehnologic „Duiuliu Zamfirescu”, Dragalina |
24. | Liceul Tehnologic „Valeriu Braniste”, Lugoj |
25. | Colegiul National „Ion C. Bratianu”, Pitești |
26. | Liceul Teoretic „Emil Racoviță”, Galați |
27. | Liceul Tehnologic de Industrie Alimentară „G. E. Palade”, Satu Mare |
28. | Liceul Tehnologic Nr. 1 CUDALBI |
29. | Colegiul National ,,Andrei Mureșanu”, Bistrița Năsăud |
30. | Liceul Tehnologic ”AL.I. CUZA”, Slobozia |
31. | Colegiul Economic „Iulian Pop”, Cluj-Napoca |
32. | Școala Profesională Fântânele |
33. | Liceul Tehnologic „Alexe Marin”, Slatina |
34. | Liceul Tehnologic „Paul Dimo”, Galați |
35. | Liceul Teoretic „Mihai Eminescu”, Călărași |
36. | Liceul Tehnologic „Nicolae Bălcescu”, Flămânzi |
37. | Liceul ,,Carol I”, Plopeni |
38. | Colegiului Național „Liviu Rebreanu”, Bistrița |
39. | Liceul Tehnologic „Toma Socolescu”, Ploiești |
40. | Liceul Tehnologic „Constantin Brancoveanu”, Scornicești |
41. | Colegiul Tehnic „Mircea Cristea”, Brașov |
42. | Colegiul Tehnic „Ana Aslan”, Cluj-Napoca |
43. | Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”, Iași |
44. | Liceul Teoretic „Vlad Țepeș”, Timișoara |
45. | Liceul Tehnologic „Tudor Vladimirescu”, Galați |
46. | Liceul Tehnologic „Petru Poni”, Iași |
47. | Liceul Teoretic „Adam Muller Guttenbrunn”, Arad |
48. | Liceul Teoretic „Șerban Cioculescu”, Dr. T. Severin |
49. | Liceul Teoretic „Mihai Viteazul” Vișina |
50. | Liceul Tehnologic Transporturi Căi Ferate, Craiova |
51. | Liceul Tehnologic „Dumitru Dumitrescu”, Buftea |
52. | Liceul Tehnologic Cogealac |
53. | Colegiul Tehnic Danubiana, Roman |
54. | Liceul cu Program Sportiv „Florin Fleșeriu”, Sebeș |
55. | Liceul Teoretic „Iulia Zamfirescu”, Mioveni |
56. | Liceul Tehnologic „Constantin Lucaci”, Bocșa |
57. | Liceul Tehnologic „Ștefan Anghel”, Băilești |
58. | Liceul Teoretic „Ion Mihalache”, Topoloveni |
59. | Liceul Tehnologic de Turism, Călimănești |
60. | Liceul Tehnologic Energetic „Elie Radu”, Ploiești |
61. | Liceul Tehnologic „G. J. Cancicov” Parincea |
62. | Liceul Teoretic „Nicolae Balcescu” Medgidia |
63. | Școala Profesională Târlișua |
64. | Colegiul Național Economic „Andrei Bârseanu” Brașov |
65. | Liceul Tehnologic „Dimitrie Gusti”, București |
66. | Liceul Teoretic „Gustav Gundisch”, Cisnădie |
67. | Colegiul Tehnic Media, București |
68. | Liceul Teoretic Videle |
69. | Liceul Tehnologic „Lorin Salagean”, Drobeta |
70. | Colegiul Economic ,,Ion Ghica” Brăila |
71. | Colegiul Economic „Transilvania”, Tg. Mureș |
72. | Colegiul Agricol „Traian Săvulescu”, Tg. Mureș |
73. | Colegiul Tehnic INFOEL, Bistrița |
74. | Liceul Pedagogic „Ioan Popescu”, Bârlad |
75. | Colegiul Național „Vasile Lucaciu”, Baia Mare |
76. | Liceul Tehnologic „Azur” Timișoara |
77. | Colegiul Național Școala Centrală, București |
78. | Colegiul Tehnic „Samuil Isopescu”, Suceava |
79. | Colegiul „Mihail Cantacuzino”, Sinaia |
80. | Liceul Teoretic „Solomon Halița”, Sângeorz-Băi |
81. | Școala Profesională de Cooperație, Botoșani |
82. | ECHIPA TA POATE FI AICI. VALIDEAZĂ-TE! |